Jesteśmy online

uszamy! Witam ponownie na Drach Tales. Wspaniale jest wrócić do publikowania. Informacyjnie dla nowoprzybyłych, Drach Tales to satyryczna sztuka bardzo luźno osadzona w mocno zmodyfikowanych realiach Zamku Drachenfels, którego pierwowzór weterani Warhammera z pewnością kojarzą z pierwszej edycji tego systemu. Tutaj jednak i zamek inny, i Drachenfels też nie taki, jak go malowali.

Początki serwisu sięgają 2004 roku, gdy sceny publikowane były w nieregularnych odstępach czasu. Na przestrzeni lat napisało się ich ponad 130. Materiał publikowany był również na zaprzyjaźnionym serwisie drachenfels.pl (dzięki Orth!). Więcej na Co to, to wszystko?

 

 

 

Po kilku ładnych latach ciszy powracam ze zremasterowanym, ale również nowym materiałem. Większość starych scen doczeka się odświeżenia. Do wielu scen stworzone zostały również ilustracje, za którymi stoją utalentowani graficy z całego świata.

Wszystkie grafiki, które znajdziecie na stronie, zostały zamówione specjalnie na potrzeby tego serwisu (tak, ta powyżej też). Każda ilustracja to godziny pracy artystów, ale również konsultacje, zmiany, poprawki i masa pracy, aby końcowy efekt oddawał specyficzny klimat Drach Tales.

Publikuję od początku akt po akcie, scena po scenie, interludium po interludium. Gotowe (odświeżone, zremasterowane lub zupełnie nowe) akty będą publikowane w odstępach jedna scena na tydzień aż do interludium. Pomiędzy aktami będą pojawiać się również krótkie przerwy (musimy dać artystom trochę czasu na pracę kreatywną).

Drach Tales to nie tylko komediowa sztuka. Będę publikował również materiały do WFRP, recenzje, omówienia i różne inne randomowe posty. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszam do śledzenia Drach Tales na FB i TT.

Zapraszam również do komentowania i kontaktu bezpośredniego ze mną.

Udanej lektury!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments