Akt I do pobrania

ajlepszego w Nowym Roku! Doroczna zmiana cyferki to czas podsumowań. Ja podsumowuję Akt I, który udało się zilustrować, zremasterować i opublikować w zeszłym już roku. Z tej okazji w dziale Download pojawił się .pdf z kompletnym aktem plus interludium. Zapraszam do pobierania. Niedługo zamieszczę również wersję na e-czytniki.

W międzyczasie pracuję nad drugim aktem, który powinien wystartować na stronie niebawem. Brakuje ostatnich ilustracji i szlifów.

Mam nadzieję, że obecna formuła Drach Tales Wam się podoba. Dla mnie wersja skompletowana i zilustrowana to świetne podsumowanie wielu lat pracy i niezapomnianych wspomnień związanych z procesem twórczym.

W drugim akcie weterani serii znajdą wiele nowości. Akt został uzupełniony o nowe sceny, a wiele starych scen zyskało nowe odsłony. Będzie zatem mniej więcej 50% nowego contentu. Jego jakość ocenicie wkrótce już sami.

Tymczasem zachęcam do pobierania .pdf’a, a jeśli komuś coś się podobało (lub nie podobało) zapraszam do komentowania. Zawsze miło zobaczyć nowe wpisy. Do zobaczenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments