Update autorski #2

est niedziela, więc czas na update autorski. Pamiętajcie, że regularny spam możecie otrzymywać również bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową. Wystarczy nakarmić naszego goblina swoimi danymi w sekcji Newsletter.

Prace nad stroną

Zasadnicze prace nad stroną wyglądają na ukończone. W tym tygodniu doszło jeszcze kilka drobnych poprawek i funkcjonalności (zwłaszcza w zakresie newslettera).

Drach Tales

Praca wre. Dostałem wczoraj kolejną ilustrację do ostatniej sceny bieżącego aktu. Nie mogę się doczekać, gdy ją Wam pokażę.

Przypominam, że po zakończeniu publikacji aktu pierwszego na stronie, kompletny akt będzie dostępny w wersji .pdf i na e-booki w sekcji Download.

Promocja strony

Rozpocząłem testowe promowanie strony na Facebooku. Chcę sprawdzić, jak to dokładnie działa i czy rzeczywiście przełoży się na nowych czytelników na stronie. Czas pokaże. Będzie mi bardzo miło jeżeli również polecicie Drach Tales znajomym, zostawicie komentarz, albo chociaż dacie łapkę w górę.

Drach Tales: Adventures

Trwają prace nad pierwszą fanowską przygodą do WFRP 4ed pod marką Drach Tales. Materiału jest całkiem sporo. Planowałem skończyć wcześniej, ale jest tyle rzeczy do opisania, że jeszcze chwilę to zajmie. Póki co kontynuujemy z graczami kampanię rozpoczętą tą przygodą. Zapowiada się, że będzie więcej materiałów po opublikowaniu obecnie przygotowywanych.

Miłej niedzieli!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments