Update autorski

o latach oczekiwań i wielu miesiącach prac, udało się wczoraj uruchomić serwis. To trochę dziwne (ale zdecydowanie nie nieprzyjemne) uczucie, gdy wie się, że w końcu projekt ruszył. Nie ma jednak czasu na odpoczynek, w najbliższym czasie czeka mnie oraz ilustratorów sporo dalszej pracy.

Prace nad stroną

Strona ruszyła wczoraj. Póki co testuję ją na żywo i udostępniam najbliższemu otoczeniu żeby pozyskać feedback. Co chwila znajduję jakieś drobnostki, które wymagają drobnych poprawek i ulepszeń. W pierwszych dniach zamierzam skupić się na dopracowaniu ewentualnych niedoróbek i poprawieniu funkcjonalności, więc jeżeli ktoś coś zauważy, to uprzejma prośba o sygnał.

Drach Tales

Tłumaczenie, poprawianie, modyfikowanie i ilustrowanie aktu pierwszego oraz interludium jest skończone w 98%. Wkrótce zabieram się za przygotowywanie aktu drugiego. Nie jestem jeszcze pewien, czy akty będą ukazywały się w tej samej kolejności, jak kiedyś. Czas pokaże.

Po zakończeniu publikacji aktu pierwszego na stronie, kompletny akt będzie dostępny w wersji .pdf i na e-booki w sekcji Download.

Geheimnistag

W związku ze zbliżającym się Geheimnistag przewiduję trochę materiałów okolicznościowych… ale to niespodzianka.

Drach Tales: Adventures

Trwają prace nad pierwszą fanowską przygodą do WFRP 4ed pod marką Drach Tales. Będzie to przygoda dla początkujących postaci, mająca miejsce w okolicach Ubersreiku i nadająca się doskonale do powiązania z przygodami z Zestawu Startowego WFRP 4ed oraz Przygodami w Ubersreiku. Prace są zaawansowane, mam już wszystkie grafiki. Materiał będzie dostępny na stronie w sekcji Download oraz na grupie FB Warhammer Fantasy Role Play 4th Edition.

Póki co, to tyle. Udanego weekendu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments